Dead Island 2 z listą osiągnięć! Gra zaoferuje sporo aktywności pobocznych i sposobów na zabijanie zombie

dead island 2

Na początku marca gracze mieli okazję zobaczyć obszerny gameplay z Dead Island 2. Tymczasem premiera gry zbliża się wielkimi krokami. Nic więc dziwnego, że w sieci pojawiły się kolejne informacje ze wspomnianą produkcją. Tym razem zainteresowani mogą zapoznać się z częściową listą osiągnięć, które będzie można zdobyć podczas rozgrywki.

Częściowa lista osiągnięć z gry Dead Island 2 trafiła do sieci

Dead Island 2 – zwiastun kinowy

Za sprawą serwisu TrueAchievements w sieci pojawiły się szczegóły na temat 27 osiągnięć dostępnych w Dead Island 2. Większość z nich związanych jest z walką i zabijaniem zombie. Gracze – którzy zamierzają ukończyć grę na 100% – będą musieli nie tylko pokonać daną liczbę nieumarłych, ale także wyeliminować ich w konkretny sposób.

W Dead Island 2 nie zabraknie też osiągnięć związanych m.in. z eksploracją, wykonywaniem zadań pobocznych (których będzie co najmniej 40) oraz trybem kooperacji. Należy jednak podkreślić, że udostępniona przez serwis TrueAchievements nie jest kompletna. Nie zawiera ona bowiem achievementów odblokowywanych wraz z postępami fabularnymi.

Zobacz też: Najlepsze gry podobne do Gothic

Dead Island 2 zmierza na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach 21 kwietnia. Warto wspomnieć, że premiera gry miała odbyć się tydzień później, ale już w połowie lutego deweloperzy poinformowali, że nowe Dead Island trafi do sprzedaży kilka dni wcześniej, niż planowano.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.