Dead Island 2 z imponującą liczbą graczy! Nadchodzą „ekscytujące i długo wyczekiwane aktualizacje”

Dead Island 2

W zeszłym miesiącu Dead Island 2 zadebiutowało na Steam i zebrało sporo negatywnych opinii. Od premiery wspomnianej produkcji minął już natomiast rok, dlatego też Dumbuster Studios opublikowało specjalną wiadomość, w której podziękowano graczom. Deweloperzy ujawnili również, ile osób zagrało w drugą część Dead Island, a także zapowiedzieli kolejne atrakcje.

Liczba graczy Dead Island 2 robi wrażenie, ale gra nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa

Dumbuster Studios ujawniło, że w Dead Island 2 zagrało ponad 7 milionów graczy. Trzeba przyznać, że to naprawdę świetny rezultat. Należy jednak podkreślić, że nie jest on równoznaczny z liczbą sprzedanych egzemplarzy. Pod koniec lutego gra trafiła bowiem do biblioteki Xbox Game Pass, co na pewno pomogło w osiągnięciu wspomnianego rezultatu.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

W opublikowanym komunikacie twórcy poinformowali również, że gracze Dead Island 2 pokonali łącznie aż 24 miliardy zombie. Dumbuster Studios przypomniało również o nominacjach w kategorii „najlepsza gra akcji” na The Game Awards 2023, a także „najlepszej gry brytyjskiej” na BAFTA Games Awards 2024. To jednak nie koniec wartych uwagi informacji.

Twórcy Dead Island 2 zapowiedzieli bowiem, że w „najbliższym czasie” ogłoszą „ekscytujące i długo wyczekiwane” aktualizacje do wspomnianej produkcji. Dumbuster Studios nie podzieliło się jednak żadnymi dodatkowymi szczegółami. Fani muszą więc uzbroić się w cierpliwość.

Dead Island 2 dostępne jest na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Mieliście już okazję zapoznać się ze wspomnianą produkcją? Jeśli tak, to koniecznie podzielcie się swoimi wrażeniami w komentarzach!

Źródło: X

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.