Dead Island 2 z ogromnym wyciekiem! Uwaga na spoilery w sieci

Dead Island 2

Do premiery Dead Island 2 pozostało kilka dni, ale gra napotkała na swojej drodze na spory problem. W sieci pojawił się bowiem materiał zawierający pełne przejście tytułu. 14-godzinny film zawiera oczywiście sporo spoilerów, więc osoby chcące w niedalekiej przyszłości sprawdzić tę grę powinny mieć się szczególnie na baczności.

Wyciekł film zawierający pełne przejście Dead Island 2

Premierowy zwiastun Dead Island 2

14-godzinny film ujawniający całą fabułę główną Dead Island 2 pojawił się właśnie na azjatyckiej platformie Bilibili. Nie wiadomo jeszcze, kto za niego odpowiada, ale możemy spodziewać się, że za jego sprawą mniej „życzliwi” gracze zaczną teraz zdradzać fanom oczekującym na premierę gry sporo szczegółów z jej rozgrywki.

To swoją drogą nie pierwszy wyciek, który dotknął Dead Island 2. Wczoraj w internecie umieszczono półgodzinny gameplay z gry, ale został on szybko usunięty za sprawą zgłoszonych roszczeń do praw autorskich.

Zobacz też: Najlepsze gry platformowe

Dead Island 2 pojawi się na rynku już 21 kwietnia 2023 roku. Produkcja będzie dostępna na PC, PS4, Xboxie One, PS5 oraz Xboxach Series X|S.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.