Dead Island 2 wkrótce z ponowną prezentacją? Znany insider dzieli się informacjami

Dead Island 2

Od zapowiedzi Dead Island 2 minęło już 8 lat. Gra nie została jednak oficjalnie anulowana i wiele wskazuje na to, że projekt wciąż jest rozwijany. Niewykluczone również, że już za kilka miesięcy fani doczekają się nowych wieści na temat wspomnianej produkcji, a przynajmniej tak wynika z informacji opublikowanych przez Toma Hendersona – znanego branżowego dziennikarza i insidera.

REKLAMA

Dead Island 2 wróci do żywych? Ponowna prezentacja gry ma rzekomo nastąpić w tym roku

Dead Island 2 re-reveal is scheduled for later this year, sources suggest!https://t.co/ZZHUNGxn2D

— Tom Henderson (@_Tom_Henderson_) August 2, 2022

Dead Island 2 re-reveal is scheduled for later this year, sources suggest!https://t.co/ZZHUNGxn2D

— Tom Henderson (@_Tom_Henderson_) August 2, 2022

Henderson – powołując się na źródła zaznajomione z planami twórców Dead Island 2 – poinformował na łamach portalu Try Hard Guides, że deweloperzy szykują się do ponownej prezentacji gry, która ma nastąpić pod koniec bieżącego roku. Źródła insidera wspominają, że tytuł zobaczymy prawdopodobnie na tegorocznej gali The Game Awards.

Dziennikarz otrzymał także informacje, które potwierdzają, że Dead Island 2 znajduje się na „przyzwoitym etapie produkcji”, a sam tytuł ma skupiać się na zabawie w kooperacji. Do dyspozycji graczy oddanych ma natomiast zostać 5-6 bohaterów, a w trakcie rozgrywki użytkownicy będą mieli okazję odwiedzić kilka różnych lokacji, w tym m.in. Hollywood oraz San Francisco.

Jedna z osób, od których Henderson otrzymał przedstawione informacje, twierdzi nawet, że miała już okazję zagrać w Dead Island 2 i z niecierpliwością czeka na pełną wersję gry.

Zobacz też: Najlepsze gry na Xbox 360

Biorąc pod uwagę powyższe doniesienia, premiera Dead Island 2 powinna nastąpić najwcześniej w 2023 roku. Produkcja najprawdopodobniej ukaże się na PC oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Na oficjalne informacje dotyczące wspomnianej produkcji trzeba jednak jeszcze nieco poczekać.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!