Data premiery Dead Island 2 ujawniona. Opublikowano opis fabuły, okładkę i świetne screeny

Dead Island

Dead Island 2 minionej nocy zostało przypadkowo dodane do katalogu Amazona, co sprawiło, że jest to kolejna zepsuta niespodzianka przed Gamescomem. Gra zostanie szczegółowa zaprezentowana prawdopodobnie podczas wydarzenia w Kolonii, a teraz możemy przyjrzeć się pierwszym materiałom z niej pochodzących.

REKLAMA

Dead Island 2 na oficjalnych materiałach robi wrażenie!

Z informacji opublikowanych przez firmę Amazon (dzięki, Gematsu), akcja tytułu rozegra się w Los Angeles, a naszym głównym zadaniem będzie przetrwanie na ulicach amerykańskiego miasta. Nie będzie to łatwe zadanie, bo na każdym kroku spotkamy zarażonych:

Śmiertelny wirus rozprzestrzenia się po Los Angeles w Kalifornii, zamieniając jego mieszkańców w wygłodniałe zombie. Miasto jest objęte kwarantanną, a wojsko wycofało się. Ugryziony, zarażony, ale bardziej niż odporny, uczysz się okiełznać wewnętrzne zombie. Tylko ty, oraz garstka innych śmiałków, którzy okazali się odporni na patogen, decyduje o przyszłości Los Angeles (i ludzkości). W miarę odkrywania prawdy stojącej za epidemią odkryjesz, kim – lub czym – jesteś. Przetrwaj, rozwijaj się, ratuj świat – to tylko kolejny dzień w Los Angeles!

Podano również, że data premiery Dead Island 2 jest planowana na 3 lutego 2023 roku. Produkcja będąca unikalnym połączeniem czarnego humoru i horroru zadebiutuje na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X|S. Co więcej, otrzymamy do dyspozycji sześć grywalnych bohaterów, których będziemy mogli rozwijać – każda z postaci ma również własne umiejętności, więc nie będzie można narzekać na brak różnorodności.

Przeczytaj też: Jaki soundbar do telewizora?

Ponadto Dead Island 2 należeć będzie do kategorii gier RPG akcji z widokiem z perspektywy pierwszej osoby. Wyciekła już okładka pozycji, którą zobaczyć można poniżej.

REKLAMA
Dead Island 2 – okładka
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!