Dead Island 2: SoLA na premierowym trailerze! Hordy zombie nie będą miały lekko

Twórcy Dead Island 2 powracają z kolejnym rozszerzeniem. Po eksploracji mrocznej willi w dodatku Haus wracamy do słonecznego Los Angeles. Uczestnicy festiwalu pod wpływem wirusa oraz rytmicznych dźwięków zwanych Dudnieniem Autofagii zmieniają się w krwiożercze zombie. Zadaniem graczy jest zbadanie starożytnych ruin oraz odkrycie źródła chtonicznej muzyki.

Dead Island 2: SoLA – premiera drugiego fabularnego DLC

Trailer promujący DLC nie powinien rozczarować fanów serii Dead Island – będzie krwawo i bardzo brutalnie.

Do śmiercionośnego arsenału legendarnych broni dołącza Rozpruwacz, czyli połączenie kija bejsbolowego i piły tarczowej. Gracze preferujący starcia na dystans mogą sięgnąć po Wyrzutnię tarcz do piły, aby pozbawiać zombie kończyn z bezpiecznej odległości.

W trakcie rozgrywki będziemy musieli zmierzyć się z dwoma nowymi typami przeciwników.

Chłostacz wykorzystuje własne jelita do biczowania wrogów, z kolei Skrzepiak potrafi zmienić się w niewrażliwą na obrażenia stertę wnętrzności, a następnie pojawić w zupełnie innym miejscu. Co więcej, strzela trującym strumieniem zgniłej krwi.

Dead Island 2 zadebiutowało 21 kwietnia 2023 roku na PC oraz konsolach Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4 i PlayStation 5. W połowie lutego gra trafiła do usługi Xbox Game Pass, bijąc rekordy popularności.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Szymanik
Redaktor działów Newsy & Promocje

Z grami wideo zaznajomiony od dziecka. Pierwsze kroki stawiał w Heroes of Might and Magic III, Twierdzy Krzyżowiec oraz Gothic. W głównej mierze gracz pecetowy, który mógłby co tydzień zmieniać podzespoły w swoim komputerze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.