Dead Island 2 Haus na długim materiale z rozgrywką! Na brak atrakcji w dodatku nie będzie można narzekać

Dead Island 2 Haus

Wczoraj dowiedzieliśmy się, kiedy zadebiutuje Dead Island 2 Haus, a także poznaliśmy kilka szczegółów na jego temat. Premiera dodatku odbędzie się już niebawem, a tymczasem możemy sprawdzić, jak prezentuje się rozgrywka. Nowy zwiastun Dead Island 2 Haus pozwala rzucić okiem na lokacje, bronie oraz walkę.

Dead Island 2 Haus – zwiastun z rozgrywką

Zwiastun z rozgrywką Dead Island 2 Haus

Fabularne rozszerzenie Haus do Dead Island 2 przeniesie nas do tajemniczej willi w Malibu. Na powyższym zwiastunie można obejrzeć tę miejscówkę, a także inne, w tym opuszczone osiedle i restaurację Long Piglet’s. Materiał pozwala rzucić okiem również na „świńskiego” bossa, który się tam znajduje.

Do tego w zwiastunie zaprezentowano też działanie kilku broni, w tym kuszy K-ROSSBOW. Nie brakuje też walki z zombiakami. Całość prezentuje się naprawdę dobrze, więc z pewnością jest na co czekać.

Zobacz także: Najlepsze gry na PC

Przypomnijmy na koniec, że Dead Island 2 Haus zadebiutuje 2 listopada 2023 roku. Dodatek trafi na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X|S. Czekacie na premierę DLC? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.