Większość graczy Dead Island 2 nie kupiła gry! Poznaliśmy oficjalne wyniki sprzedaży

Dead Island 2

Na początku maja twórcy Dead Island 2 pochwalili się imponującą liczbą graczy. Wówczas zabrakło jednak informacji o liczbie sprzedanych egzemplarzy. Firma Embracer Group opublikowała tymczasem raport finansowy za ubiegły rok, w którym nie zabrakło szczegółów na temat faktycznej sprzedaży wspomnianej produkcji.

Ujawniono oficjalne wyniki sprzedaży Dead Island 2

Zgodnie z przekazanymi informacjami Dead Island 2 sprzedało się w ponad 3 milionach egzemplarzy. Niedawno Dambuster Studios pochwaliło się natomiast, że od momentu premiery w czerwcu 2023 roku we wspomnianą produkcję zagrało przeszło 7 milionów użytkowników. W jaki sposób pozostałe 4 miliony osób zapoznały się z drugą częścią Dead Island?

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Pod koniec lutego Dead Island 2 trafiło do biblioteki Xbox Game Pass. Okazuje się więc, że spora część graczy zapoznała się ze wspomnianą produkcją właśnie za pośrednictwem usługi Microsoftu. Niewykluczone, że Dambuster Studios w swoich statystykach ujęło również użytkowników, którzy skorzystali z 2-godzinnej wersji próbnej dostępnej w ramach PlayStation Plus Premium.

Dead Island 2 dostępne jest na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Zgodnie z zapowiedziami wspomniana produkcja ma doczekać się w najbliższej przyszłości doczekać „ekscytujących i długo wyczekiwanych” aktualizacji. Deweloperzy z Dambuster Studios niestety wciąż nie podzielili się jednak swoimi planami.

Źródło: X, GamingBolt

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.