Dead Rising Deluxe Remaster zadebiutuje już niedługo! Ujawniono datę premiery i cenę remastera

Dead Rising Deluxe Remaster

W zeszłym tygodniu Capcom zapowiedział Dead Rising Deluxe Remaster, czyli odświeżoną wersję pierwszej odsłony serii Dead Rising z 2006 roku. Wówczas japońska firma opublikowała jedynie krótki teaser, a także zapewniła, że „wkrótce” podzieli się kolejnymi szczegółami. Wydawca dotrzymał obietnicy i w trakcie pokazu Capcom NEXT 2024 ujawnił datę premiery wspomnianej produkcji.

Capcom ujawnił dokładną datę premiery Dead Rising Deluxe Remaster

Dead Rising Deluxe Remaster – zwiastun

Okazuje się, że na premierę Dead Rising Deluxe Remaster nie trzeba będzie wcale długo czekać. Capcom poinformował bowiem, że odświeżona wersja gry z 2006 roku zadebiutuje na rynku już 19 września 2024 roku. Wówczas w ręce graczy oddane zostanie wyłącznie wydanie cyfrowe. Edycja pudełkowa ma natomiast ukazać się nieco później, bo w listopadzie 2024 roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Capcom nie tylko ujawnił datę premiery Dead Rising Deluxe Remaster, ale także zaprezentował gameplay trailer, który pozwala sprawdzić, jak prezentuje się odświeżona wersja gry z 2006 roku. Gracze mogą już także składać zamówienia przedpremierowe. W przypadku wersji na PC (Steam) i konsole Xbox należy przygotować się na wydatek rzędu 229 złotych. W PlayStation Store wspomniana produkcja dostępna jest natomiast w cenie 219 złotych.

Na koniec warto dodać, że Dead Rising Deluxe Remaster zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Zgodnie z zapowiedziami odświeżona wersja zaoferuje rozgrywkę w 4K i 60 FPS. Capcom zadbał także o bardziej szczegółowe modele postaci, a także poprawione oświetlenie, co można zauważyć na wspomnianym zwiastunie. Zamierzacie sięgnąć po remaster pierwszej odsłony serii Dead Rising? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Gematsu

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.