Dead Space Remake został odwzorowany niesamowicie dokładnie. Porównanie z oryginałem to potwierdza

Dead Space Remake

Wczoraj równo o godzinie 17:00 czasu polskiego mogliśmy spojrzeć na pierwszy oficjalny gameplay z gry Dead Space Remake. Prace nad projektem w EA Motive zmierzają ku końcowi, więc wydawca i twórcy stopniowo zaczynają promować swoją produkcję. Po ujawnieniu materiału sprzed kilkunastu godzin niektórzy niezależni twórcy z YouTube’a zaczęli porównywać oryginał z nadchodzącym odświeżeniem, a zmiany względem obu produkcji możemy zaobserwować na poniższym materiale.

REKLAMA

Dead Space Remake w porównaniu z oryginalną grą wygląda wspaniale

Dead Space Remake vs. oryginał

Analityk ElAnalistaDeBits przygotował bardzo obszerny film, w którym przygląda się niemalże każdemu aspektowi gry – i to bardzo szczegółowo. Porównuje filmiki przerywnikowe, szczegóły (takie jak napisy na ścianach), walkę z potworami rozgrywającymi się w tych samych momentach, co oryginał… Można śmiało powiedzieć, że większość zaprezentowanych scen w remake’u Dead Space wygląda niczym jak wyciągnięte „żywcem”, a potem przebudowane z Dead Space z 2008 roku.

Zobacz też: Jaki laptop gamingowy do 4000 zł kupić?

Odświeżone lokacje prezentują nową jakość, a w Isaaca Clarka będziemy mogli wcielić się 27 stycznia 2023 roku – za lekko ponad 110 dni. Produkcja zmierza wyłącznie na PC oraz konsole PS5 i Xbox Series X|S. Możemy być pewni, że jeszcze w tym roku kalendarzowym dojdzie do kolejnej prezentacji Dead Space Remake.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!