Dead Space Remake z prezentacją rozgrywki. Jest mrocznie, klimatycznie i przerażająco

Dead Space Remake

Zgodnie z zapowiedziami równo o 17:00 czasu polskiego na oficjalnym kanale marki Dead Space opublikowano gameplay trailer z odświeżonej wersji pierwszej odsłony wspomnianej serii. Zainteresowani mogą więc sprawdzić, jak Dead Space Remake prezentuje się w akcji. Trzeba przyznać, że całość zapowiada się naprawdę obiecująco, a fani pierwowzoru mają na co czekać.

Dead Space Remake błyszczy na nowych fragmentach rozgrywki

Dead Space Remake – gameplay trailer

Powyższy materiał potwierdza, że deweloperzy z EA Motive dokładają wszelkich starań, aby Dead Space Remake prezentował poziom godzien dzisiejszych gier AAA, zachowując przy tym nastrój i klimat oryginalnej wersji. W najnowszym zwiastunie zauważyć można znane miejscówki w zupełnie nowej odsłonie, a także kilka świeżych elementów. Ponadto na stronie Electronic Arts ruszyły zamówienia przedpremierowe.

Klasyczny horror science fiction Dead Space powraca w zupełnie nowej odsłonie przygotowanej przez Motive Studios, która oferuje jeszcze bardziej immersyjną rozrywkę. Dzięki mocy silnika Frostbite nowa wersja gry zapewni niezrównaną grafikę, trzymającą w napięciu oprawę dźwiękową i ulepszenia rozgrywki, jednocześnie zachowując wierność emocjonującej idei oryginału.

– głosi opis produkcji na Steam.

Zobacz też: Jaki laptop gamingowy do 4000 zł kupić?

Dead Space Remake zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Premiera 27 stycznia 2023 roku. Zgodnie z przekazanymi informacjami, odświeżona wersja gry ma rozbudować fabułę oryginału i rozwinąć wątki wybranych postaci drugoplanowych za sprawą zadań pobocznych.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.