Dead Space Remake zachwyca na nowym porównaniu z oryginałem! Fani pierwowzoru mają na co czekać

Dead Space Remake

Kilka dni temu redakcja IGN opublikowało 18-minutowy gameplay z Dead Space Remake prezentujący początek przygody Isaaca Clarka w odświeżonej wersji. Tymczasem dziś wspomniany serwis postanowił udostępnić kolejny materiał wideo poświęcony nadchodzącej produkcji EA Motive. Tym razem zainteresowani mają szansę sprawdzić, jak nadchodzący remake wypada na tle oryginału z 2008 roku.

Dead Space Remake w starciu z pierwowzorem z 2008 roku. Porównanie potwierdza zupełnie nową jakość

Dead Space Remake – porównanie z oryginałem

Powyższe wideo pozwala przyjrzeć się poszczególnym scenom zarówno w oryginalnej, jak i odświeżonej wersji. Dzięki porównaniu przygotowanemu przez IGN gracze mogą więc sprawdzić, w jaki sposób deweloperzy z EA Motive przystosowali przygody Isaaca Clarka do dzisiejszych standardów. Twórcy od początku podkreślali, że zamierzają zachować klimat pierwowzoru i wspomniany materiał potwierdza, że dobrze wykonali swoje zadanie. Wiele wskazuje na to, że fani marki Dead Space mogą spać spokojnie.

Klasyka horroru science fiction powraca, przebudowana od podstaw, z poprawioną grafiką i trójwymiarowym dźwiękiem atmosferycznym. Od przerażająco szczegółowych pomieszczeń i przestrzeni roboczych pomordowanych członków załogi po upiorne odgłosy opuszczonego statku kosmicznego – teraz nic ci nie przerwie eksploracji wspaniałego otoczenia sci-fi i doświadczania nieprzewidywalnych chwil pełnych napięcia.

– głosi opis produkcji na Steam.

Zobacz też: Laptop gamingowy do 5000 zł

Dead Space Remake zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Zgodnie z zapowiedziami produkcja ma zadebiutować na wymienionych platformach 27 stycznia 2023 roku. Warto również wspomnieć, że gra może pochwalić się rozsądnymi wymaganiami sprzętowymi, którym sprostają nawet przeciętne pecety.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
>
Z