Dead Space Remake na 18-minutowym gameplayu. Gra nie zawodzi – fani są zachwyceni dotychczasowymi materiałami!

dead space remake

Ujawniono gameplay z początkowej rozgrywki w Dead Space Remake. Możemy dzięki temu porównać jak odświeżony klasyk wygląda na tle The Callisto Protocol, które niedawno miało premierę. Dość powiedzieć, że fani są zachwyceni dziełem Motive Studio.

Gameplay z Dead Space Remake przedstawia odświeżony początek przygód Isaaca

Gameplay z Dead Space: Remake

Na kanale IGN zostało opublikowane 18-minutowe nagranie, przedstawiające pierwsze chwile z Dead Space Remake. Mamy okazję zobaczyć tam początek przygody Issaca, nieco walki i eksploracji. Miłośnicy pierwowzoru za to mogą wyłapać kilka drobnych zmian w poszczególnych scenach.

Fani w komentarzach nie ukrywają zachwytu, zarówno nad tym, jak i wcześniejszym pokazem rozgrywki. Twórcy świetnie odwzorowali oryginał na konsolach nowej generacji, mimo że kod gry został napisany na nowo.

Zobacz też: Najlepsze laptopy gamingowe do 5000 zł

Dead Space Remake będzie miało premierę już 27 stycznia 2023 roku na PC, PlayStation 5 oraz Xboxach Series X|S. Mimo nowej jakości, wymagania sprzętowe na PC nie są wygórowane i produkcja powinna pójść nawet na przeciętnym komputerze, czy odpowiednim laptopie.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
>
Z