Death Stranding 2 – więcej informacji na temat produkcji możemy poznać jeszcze w tym tygodniu

death-stranding-2

Jednym z ciekawszych wydarzeń tegorocznej gali The Game Awards była zapowiedź Death Stranding 2. Kontynuacja kultowej produkcji tworzonej przez Kojima Productions rozemocjonowała wielu graczy, którzy starają się za wszelką cenę dowiedzieć się nieco więcej na temat tej pozycji. Bardzo możliwe, że niebawem studio dowodzone przez japońskiego reżysera odkryje nieco więcej szczegółów.

Nowe wieści na temat Death Stranding 2 mogą zostać ujawnione przy okazji siódmych urodzin Kojima Productions

Według oficjalnego konta Kojima Productions na Twitterze w piątek 16 grudnia studio obchodzić będzie siódmą rocznicę założenia. Z tej okazji firma zapowiedziała, że „udostępni zawartość”, jednak nie zostało sprecyzowane dokładnie, o co może chodzić. Niektórzy fani zaczęli spekulować, że właśnie wtedy Kojima i spółka postanowią ujawnić szczegóły dotyczące Death Stranding 2, bądź innych tytułów, które studio zamierza w przyszłości dodać do swojego portfolio. Na ten moment nie pozostaje jednak nic innego jak oczekiwać piątkowych wieści prosto o Kojima Prouctions.

Przeczytaj też: Jaki powerbank wybrać?

To jednak nie koniec informacji na temat Death Stranding 2, bo bardziej spostrzegawcze osoby dostrzegły, że Kojima tworząc swoje najnowsze dzieło skorzysta z technologi MetaHuman. Jest to jedna z najbardziej zaawansowanych opcji, pomagająca tworzyć modele postaci o wysokim stopniu realizmu. Warto też podkreślić, że owo narzędzie powstało z myślą o silniku Unreal Engine 5, a pozycja japońskiego reżysera będzie pierwszą, która wykorzysta je bez silnika tworzonego przez Epic Games.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.