Death Stranding 2 zapowiedziane na The Game Awards 2022! Gra pojawi się wyłącznie na PS5

Death Stranding 2

Wieści na temat kolejnej gry Hideo Kojimy były wyczekiwane przez wielu graczy na całym świecie. Japoński producent, zdając sobie z tego sprawę, sukcesywnie drażnił się z fanami, publikując dość enigmatyczne wiadomości. Na The Game Awards 2022 postanowił jednak odkryć karty i zapowiedział Death Stranding 2!

Death Stranding 2 pojawi się wyłącznie na PlayStation 5

Death Stranding 2 – zwiastun

Co ciekawe Kojima zjawił się osobiście na gali The Game Awards 2022 w Los Angeles, żeby poinformować, że udostępniony zwiastun skrywa sporo sekretów. Tym samym zachęcił on w typowy dla siebie sposób graczy, aby zabawili się w detektywów i znaleźli wszystkie ukryte przez niego przekazy. Warto też zaznaczyć, że nie ma co przywiązywać się do tytułu „Death Stranding 2”, ponieważ Japończyk zaznaczył, że jest to tytuł roboczy.

Przeczytaj też: Darmowe gry na Nintendo Switch

Tajemnicą nie jest fakt, że Death Stranding 2 pojawi się wyłącznie na PlayStation 5. Niestety nie wiadomo kiedy możemy spodziewać się premiery tej produkcji. Bardzo możliwe, że najbliższe tygodnie (lub miesiące) przyniosą więcej szczegółów.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.