Death Stranding 2 pojawi się na The Game Awards 2022? Hideo Kojima buduje ekscytację krótkim teaserem

Death Stranding

Hideo Kojima prowokuje swoich fanów do dalszych spekulacji. Po ostatniej zapowiedzi kolejnej gry Kojima Productions, która ujawniła udział Elle Fanning i Siori Kutsuna, właściciel studia opublikował jeszcze jeden teaser. Gracze spodziewają się, że nadchodzi ogłoszenie Death Stranding 2.

Death Stranding 2 na The Game Awards 2022

"WHO" "WHERE" "HOW" and now "WHY". pic.twitter.com/NyBxTz7Wve

— HIDEO_KOJIMA (@HIDEO_KOJIMA_EN) December 7, 2022

"WHO" "WHERE" "HOW" and now "WHY". pic.twitter.com/NyBxTz7Wve

— HIDEO_KOJIMA (@HIDEO_KOJIMA_EN) December 7, 2022

Poruszenie wśród graczy wzbudził powyższy tweet. Do zagadki Kojima dorzucił teraz trzecią, tajemniczą twarz. Fani spekulują, że może być to Léa Seydoux, która grała postać Fragile w Death Stranding. Loga na dole grafiki przypominają z kolei o jednej z firm z produkcji Kojimy.

Gdyby tego było mało, post Kojimy udostępnił na swoim profilu Geoff Keighley. Opatrzony równie tajemniczym opisem post sugeruje, że odpowiedź na niektóre z postawionych przez Kojimę pytań uzyskamy podczas dzisiejszego The Game Awards 2022.

Przeczytaj też: Telefon gamingowy – najlepsze modele

Może się okazać, że Keighley i Kojima droczyli się jedynie ze swoimi fanami, a w praktyce dostaniemy coś zupełnie innego niż zapowiedź Death Stranding 2. Na szczęście nie będziemy musieli długo czekać, żeby poznać prawdę.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
>
Z