Death Stranding oficjalnie trafi do PC Game Pass! Microsoft przekazuje rewelacyjne wieści i podaje datę

Death Stranding PC Game Pass

Stało się – Microsoft potwierdził wcześniejsze plotki i oficjalnie poinformował, że Death Stranding trafi do abonamentu PC Game Pass. Co więcej, zagramy już lada dzień! Nic, tylko się cieszyć.

REKLAMA

Death Stranding z datą premiery w PC Game Pass

Death Stranding
Death Stranding

Death Stranding to wysoko oceniania gra Hideo Kojimy, która zadebiutowała najpierw na konsolach PlayStation, a potem trafiła na komputery. Dzisiaj Microsoft potwierdził, że już 23 sierpnia gra wyląduje w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach abonamentu odpalimy ją jedynie na PC.

Death Stranding w PC Game Pass będzie zawierało dodatkowe bonusy do odblokowania podczas rozgrywki. Mowa tu o następujących przedmiotach:

  • Chiral Gold / Omnireflector “Ludens Mask” Sunglasses (Color Variant)
  • Gold and Silver Power Skeleton
  • Gold and Silver All-Terrain Skeleton
  • Gold and Silver Armor Plate

Przeczytaj też: Co to jest Ray Tracing

Nie da się ukryć, że jest to bardzo dobra wiadomość, dzięki której pecetowcy z aktywną subskrypcją będą mogli sprawdzić hit od legendarnego Hideo Kojimy bez dodatkowych opłat. Zamierzacie odpalić Death Stranding na swoich blaszakach? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!