Death Stranding w Game Passie to już pewniak? Odnaleziono kluczową poszlakę

Death Stranding Mama

Wczoraj informowaliśmy Was o tym, że oddział PC Game Pass postanowił zmienić główny obrazek na oficjalnym koncie Twitter. Gracze szybko zauważyli, że fotografia jest żywcem wyjęta z dzieła Hideo Kojimy – Death Stranding – więc od razu pojawiły się głosy, że przygoda Sama Bridgesa trafi do abonamentu Microsoftu.

REKLAMA

Death Stranding w PC Game Pass wydaje się być tylko kwestią czasu

Przez minioną noc gracze zaczęli dokładnie szperać i jednemu z nich, temu posługującego się pseudonimem naven0m, udało się odnaleźć w Death Stranding identyczny krajobraz, jaki został wykorzystany na profilu PC Game Pass. Dowód został podlinkowany na powyższym wpisie z Twittera.

Sprawdź też: Mody do ETS2

Oczywiście wciąż nie można tego uznać, jako stuprocentowy pewniak, iż Death Stranding trafi do PC Game Pass, ale cóż… Wszystkie znaki na niebie wskazują, że w najbliższych tygodniach otrzymamy ogłoszenie dotyczące PC-towej premiery przygody Sama Bridgesa w abonamencie Microsoftu.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!