Potwierdziło się, Death Stranding znów za darmo! Odbierz hit od Kojima Productions za pamięci

Death Stranding

Zgodnie z ostatnią zagadką gracze zaczęli przypuszczać, że kolejną darmową grą w Epic Games Store będzie Death Stranding Director’s Cut. Niestety okazało się, że ponownie przyjdzie nam odebrać jedynie „zwykłą” wersję hitu. Produkcję można już bez przeszkód przypisać do swojej biblioteki.

Death Stranding za darmo

Death Stranding

Death Stranding to hitowa produkcja stworzona przez Kojima Productions i wydana 2019 roku. Gra jest dostępna na PC, PS4 i PS5.

Hideo Kojima, legendarny twórca gier, oferuje zupełnie nowe, niespotykane w tym gatunku podejście do rozgrywki. Sam Bridges musi stawić czoła światu, który został całkowicie przekształcony przez fenomen zwany Death Stranding. Jako kurier własnoręcznie przenosi to, co pozostało z naszej przyszłości, wyruszając w podróż, by na nowo połączyć zniszczony świat.

Opis Death Stranding w Epic Games Store

Zgodnie z wczorajszą zagadką, PC-towe wydanie Death Stranding jest już dostępne za darmo w Epic Games Store. Gracze mogą więc bez żadnych przeszkód zacząć przypisywać grę do swoich kont.

Zobacz też: Ranking kamer samochodowych

Trzeba przyznać, że tegoroczne rozdawnictwo podczas Mega Wyprzedaży sklepu rozpoczęła się z przytupem. Pozostaje nam więc wyczekiwać już tylko kolejnej zagadki, bo następna darmówka będzie dostępna w kolejny czwartek (25.05) o godzinie 17:00!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2481 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.