Hit od Kojimy już jutro znów za darmo w Epic Games Store? Wszystko wskazuje na edycję Director’s Cut

Death Stranding

Epic Games Store co tydzień rozdaje darmowe gry, które możemy dodać do swojej biblioteki. Wśród tej akcji promocyjnej mogliśmy już pobrać np. Dying Light w edycji rozszerzonej, który cieszył się olbrzymią popularnością, a do jutra dostępne pozostaną 3 dodatki do The Sims 4. Tym razem jednak za sprawą krótkiego filmu udostępnionego na Twitterze, możemy przypuszczać, że następną produkcją, jaką odbierzemy będzie Death Stranding: Director’s Cut.

Death Stranding: Director’s Cut za darmo w Epic Games Store?

Przypomnijmy, że podstawową wersję Death Stranding można było odebrać za darmo w grudniu 2022 roku, choć niestety powstało małe zamieszanie. Jeden z pracowników Epic Games Store oznaczył edycję reżyserską jako darmową, dlatego część graczy pobrała DS: Director’s Cut, a pozostali, którzy nieco zaspali, mogli odebrać jedynie wersję podstawową. Platforma przeprosiła za zaistniałą sytuację i poinformowała, że prowadzi rozmowy z wydawcą — co mogło sugerować, że chcą wynagrodzić ten błąd.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Tymczasem po opublikowaniu krótkiego filmiku na Twitterze z 9 różnymi symbolami gracze zaczęli zastanawiać się, o jaką kolejną, darmową produkcję może chodzić. Najbardziej prawdopodobne wydaje się być właśnie Death Stranding, gdyż aż 5 symboli wskazuje na dzieło Kojima Productions. Jak możemy przeczytać wśród komentarzy pod tweetem — autostrada, walizka, antena, wieloryb oraz nieśmiertelnik — kojarzą się użytkownikom jednoznacznie z historią Sama Bridgesa.

Biorąc pod uwagę grudniowe zamieszanie oraz rozmowy Epic Games Store z wydawcą można przypuszczać, że rzeczywiście tym razem otrzymamy rozszerzoną edycję hitu od Kojima Productions. Warto jednak zauważyć, że gracze zaznaczają, że symbole na filmie mogą wskazywać również na Watch Dogs Legion czy Hitmana 3.

Zobacz też: Najlepsze gry podobne do League of Legends

Na koniec przypomnijmy, że tajemnicza produkcja będzie dostępna do odebrania jutro – 18 maja – od godziny 17:00 na oficjalnej stronie Epic Games Store.

O autorze
Magda Żugier
Autor

Pierwsze kroki w świecie gier stawiała budując drogi w Faraonie czy pływając statkiem w Sea Dogs. Nie przepada za multiplayerami, za to kocha gry z długą fabułą, ale specjalne miejsce na jej półce zawsze zajmuje FIFA. Jeśli nie gra na konsoli, słucha muzyki lub gra na gitarze. Pewnego dnia wystąpi w Masterchefie.

Liczba wpisów: 190 (w redakcji od 14.03.2023)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.