Jak wygląda Deathloop na poszczególnych konsolach? Porównanie wideo PS5 i Xbox Series X|S

Deathloop

Deathloop niedawno zagościł na konsolach Xbox Series X|S po rocznej nieobecności. Wreszcie gracze mają okazję sprawdzić, gdzie tytuł ten działa najlepiej. W sieci można znaleźć porównanie, które zestawia wersje gry z platform obydwu producentów, czyli Sony i Microsoftu.

Deathloop na konsole — która wersja jest lepsza?

Porównanie wersji konsolowych Deathloop

Rok przyszło posiadaczom konsol Xbox Series X i S czekać na premierę gry Deathloop na ich sprzętach. Wydanie to zdążyło już na rynku zaistnieć, dlatego przyszedł czas na porównanie nowej wersji z pierwotnym wydaniem z PlayStation 5. Niestety, nie jest tak dobrze, jak zapowiadano.

Zobacz też: Laptop gamingowy do 4000 zł

Niezbyt dobrze zestarzała się informacja o rzekomych 120 klatkach na sekundę. W tym wypadku wydajność jest widocznie mniejsza, nie wykorzystując w pełni potencjału. Mówi się o około 90 FPS. Chociaż zasadniczo tryby wydajności działają przyzwoicie i dają graczom możliwość wyboru, to problemy istnieją również w przypadku wersji z PlayStation 5, gdzie można napotkać na problem rozrywania obrazu. Jest jeszcze wersja z Xbox Series S, która została pozbawiona choćby raytracingu ale to nic dziwnego, wszak mowa o najsłabszym z urządzeń tej generacji.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.