Deathloop będzie śmigać w nawet 120 klatkach na sekundę — posiadacze Xboksów będą zadowoleni!

Deathloop

Już jutro na konsolach Microsoftu ukaże się Deathloop. Z tej okazji twórcy gry przygotowali odpowiednią aktualizację, która dodaje do gry różne tryby wydajności. Posiadacze najmocniejszej konsoli od amerykańskiej firmy będą mogli zagrać w grę nawet w 120 klatkach na sekundę!

REKLAMA

Deathloop w 120 klatkach na sekundę

Deathloop
Deathloop

Chociaż oryginalna premiera Deathloop miała miejsce w ubiegłym roku, to ze względu na okresową ekskluzywność tytuł zagości na konsolach Microsoftu dopiero 20 września 2022 roku, czyli jutro. Z tej okazji przygotowano odpowiednie tryby wydajności, dzięki którym posiadacze Xboksów będą mogli zagrać w grę tak, jak lubią. Prezentują się one następująco:

Xbox Series X:

  1. 4K/60FPS z priorytetem płynności
  2. 4K/60FPS z priorytetem grafiki
  3. 4K/30FPS i raytracing
  4. 1080p/120FPS

W przypadku mniejszej i słabszej konsoli Xbox Series S przygotowano dwa warianty do wyboru:

  1. 1080p/30FPS z priorytetem płynności
  2. 1080p/30FPS z priorytetem grafiki

Jak widać, opcji jest sporo. Posiadacze Xbox Series X będą mogli skorzystać z opcji wyświetlającej 30 klatek, ale w zamian oferującej doznania płynące z raytracingu. Osoby posiadające nowoczesny monitor lub telewizor skuszą się z kolei za tryb pozwalający na wyświetlenie aż 120 klatek na sekundę. Warto zatem zaopatrzyć się w odpowiedni ekran do konsoli Xbox Series X|S. Oczywiście aktualizacja będzie dostępna również na innych platformach.

Zobacz też: Ile kosztuje Amazon Prime Gaming?

Jeszcze raz przypominamy, że premiera Deathloop na Xbox Series X|S będzie mieć miejsce jutro, czyli 20 września 2022 roku. Jednocześnie gra dostępna będzie też w usługach Xbox Game Pass oraz PlayStation Plus.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!