Deathloop z datą premiery w Xbox Game Pass! Gra trafi na Xboxy i do abonamentu już na dniach

Deathloop

Przedwczoraj informowaliśmy, że Deathloop może lada moment zadebiutować na Xboxach i w Xbox Game Pass. Dzisiaj podczas konferencji TGS 2022 Microsoft oficjalnie potwierdził wcześniejsze doniesienia. Deathloop trafi na konsole Amerykanów i do Xbox Game Pass lada dzień!

REKLAMA

Data premiery Deathloop na konsolach Xbox Series X|S i w Xbox Game Pass

Zwiastun Deathloop na konsole Xbox

Podczas konferencji TGS 2022 Microsoft poinformował, że Deathloop pojawi się na konsolach Xbox Series X|S już 20 września. Tego samego dnia gra wyląduje również w bibliotece Xbox Game Pass, w ramach której odpalimy ją na komputerach PC, Xbox Series X|S oraz w chmurze.

Przeczytaj też: Najlepsze gry na Xbox 360

Co ciekawe, w ramach Game Passa dostępna będzie bardziej rozbudowana wersja przygód Colta i Julianny, ponieważ twórcy poinformowali, że przygotowali rozszerzone zakończenie. 12-miesięczna ekskluzywność Deathloopa dla PS5 dobiegła końca, dlatego nic dziwnego, że Microsoft zapowiedział rychłą premierę gry na swoich sprzętach. W tym miejscu warto przypomnieć, że od dłuższego czasu Bethesda należy do amerykańskiego giganta.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!