Delta Force Hawk Ops na konkretym gameplayu! Nadchodzi poważny konkurent dla serii Battlefield?

Delta Force Hawk Ops

W czerwcu zeszłego roku doczekaliśmy się zapowiedzi Delta Force Hawk Ops, która ma być powrotem do żywych jednej z niezwykle znanych marek. Od tamtego czasu doczekaliśmy się jeszcze jednego trailera z targów Gamescom 2023, a na początku marca twórcy zdecydowali się ujawnić kolejny fragment gameplayu. Teraz znowu otrzymaliśmy kolejny materiał, który może wzbudzać oczywiste skojarzenia z serią Battlefield.

Delta Force Hawk Ops na kolejnych gameplayach

Delta Force Hawk Ops — gameplay

Od pewnego czasu na kanale uWaazy Aleatório pojawiają się materiały związane właśnie z Delta Force Hawk Ops, na których bardzo dokładnie widać, jak ów produkcja się prezentuje i co będzie oferować na premierę. Widać jak na dłoni, że twórcy dość mocno inspirowali się w tym przypadku serią Battlefield. Mamy tutaj bowiem do czynienia z całą masą różnych pojazdów, broni, ale także dużymi mapami dla wielu graczy oraz destrukcją otoczenia, która jest dla marki od DICE niezwykle charakterystyczna.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Starciom towarzyszy także niezwykle charakterystyczny chaos, gdzie o śmierć jest niezwykle łatwo, a do miejsc między poszczególnymi starciami na mapie trzeba po prostu dobiec. Ciekawie prezentuje się an tych materiałach kwestia poruszania się, która także przypomina to, co do tej pory oferowała właśnie matka Battlefield.

Delta Force Hawk Ops — gameplay

Fakt ten może nieco rozczarowywać tych, którzy po Delta Force Hawk Ops spodziewali się bardziej taktycznej rozgrywki znanej z poprzednich odsłon. Niestety, ale to na pewno jest efektem tego, że za tytuł odpowiadają twórcy Call of Duty Mobile, czyli TiMi Studios.

Kiedy więc możemy spodziewać się premiery Delta Force Hawk Ops? Twórcy zarzekają się, że gra trafi do dystrybucji jeszcze w tym roku i dostępna będzie w ramach modelu F2P. Dodatkowo w ręce graczy ma zostać oddana kampania fabularna, która bazuje na kultowym filmie „Helikopter w ogniu”. Zamierzacie sprawdzić to, co zaoferują nam chińscy deweloperzy?

Źródło: YouTube: uWaazy Aleatório

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
XBOX GAME PASS ULTIMATE ZNÓW NAWET 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.