Demo Stellar Blade znacząco przebija popularnością wersję demonstracyjną Final Fantasy VII Rebirth

Stellar Blade Final Fantasy VII Rebirth

Stellar Blade, czyli produkcja koreańskiego studia Shift Up wielkimi krokami zbliża się do dnia swojego debiutu. O grze z każdym dniem jest coraz głośniej, czym wydają się być zaskoczeni sami jej twórcy. Do tego okazuje się, że wersja demonstracyjna nadchodzącego dzieła od Koreańczyków znalazła ogromne grono zainteresowanych graczy, pobijając w tym aspekcie blockbustera, którym jest Final Fantasy VII Rebirth.

Wersja demonstracyjna Stellar Blade dwukrotnie przebiła popularnością demo FFVII Rebirth

Szacunkowe dane na temat ilości graczy wersji demo Stellar Blade i Final Fantasy VII Rebirth

Według szacunkowych danych przygotowanych przez firmę Ampere Analysis, w demo Final Fantasy VII Rebirth dziennie grało 380 tysięcy graczy. Wersja demonstracyjna Stellar Blade może się cieszyć niemal dwukrotnie większym wynikiem, bowiem dziennie bawi się przy niej 690 tysięcy osób.

Według szacunków popartych danymi z wersji demonstracyjnej, pełna wersja Stellar Blade może szykować się nawet na 4 miliony sprzedanych kopii. Czy tak się jednak rzeczywiście stanie, to okaże się po 26 kwietnia 2024 roku, kiedy to Stellar Blade będzie miało swoją premierę.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: Ampere Analysis

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.