Tekken 8 do przetestowania za darmo jeszcze w tym tygodniu! Jako pierwsi demo sprawdzą posiadacze PS5

tekken 8

Jakiś czas temu poznaliśmy oficjalne wymagania sprzętowe Tekken 8. W końcu tytuł, za który odpowiedzialne jest Bandai Namco zadebiutuje już na początku przyszłego roku. Jednak jeszcze przed tym wydarzeniem gracze będą mogli przetestować Tekken 8 za darmo w ramach wersji demo.

Demo Tekken 8 trafi już 14 grudnia na PS5 i 21 grudnia na inne platformy

Jak poinformowali na platformie X twórcy Tekken 8, produkcja będzie dostępna w wersji demo offline jeszcze w tym tygodniu. Od 14 grudnia 2023 przetestować tytuł będą mogli posiadacze PlayStation 5, natomiast użytkownicy PC i Xboxów Series X|S zagrają w demo od 21 grudnia. To świetna okazja, żeby sprawdzić, jak prezentuje się tytuł przed premierą.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Demo skupia się na zawartości dla jednego gracza. Można spodziewać się pierwszego rozdziału trybu fabularnego The Dark Awakens, ale także ograniczonych form Arcade Quest, trybu offline Versus i Gallery. Jak podaje PCGamer, będą tylko cztery grywalne postacie: Jin, Kazuya, Nina i Paul. Wygląda również na to, że zapowiedziana wersja demo nie jest w żaden sposób ograniczona czasowo.

Zobacz też: Ranking telewizorów 75 cali

Na zakończenie przypomnijmy, że Tekken 8 zadebiutuje 26 stycznia 2024 roku. Bijatyka od Bandai Namco pojawi się na PC, PlayStation 5 oraz na Xboxach Series X|S. Na początku listopada poznaliśmy natomiast ostatnią postać, która będzie dostępna w grze.

Źródło: Twitter, PCGamer

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.