Demo Tekken 8 już dostępne! Posiadacze PlayStation 5 mogą testować bijatykę za darmo

Tekken 8

Premiera Tekken 8 nadciąga coraz większymi krokami. Ostatnio poznaliśmy wymagania sprzętowe gry, a także dowiedzieliśmy się, że niebawem będzie można przetestować tytuł w wersji demonstracyjnej. Dzisiaj przypominamy, że posiadacze PlayStation 5 już testować bijatykę za darmo.

Posiadacze PS5 mogą już sprawdzać za darmo Tekken 8. Wersja demo gry już dostępna

Jak informuje na platformie X oficjalny profil gry Tekken 8, wersja demonstracyjna bijatyki jest już dostępna dla posiadaczy PlayStation 5. W ramach demo gracze będą mogli sprawdzić pięć wariantów rozgrywki: tryb fabularny, wyprawę po salonach gier, super walkę duchów, galerię oraz pojedynek. Choć zawartość będzie ograniczona, zainteresowani będą mogli przetestować najważniejsze elementy gry.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Dodatkowo wersja demonstracyjna zaoferuje cztery grywalne postacie. Będą to Jin, Kazuya, Paul i Nina. Gracze sprawdzą także 3 lokacje: Urban Square (Evening), Yakushima i Sanctum. Twórcy zaznaczają, że demo nie obejmuje trybu sieciowego, a dane nie zostaną przeniesione do pełnej wersji gry.

Zobacz też: Smartfon do 3000 zł

Jeżeli chodzi o użytkowników innych platform – będą musieli trochę poczekać. Gracze PC i posiadacze Xboxów Series X|S zagrają w wersję demo Tekken 8 od 21 grudnia 2023.

Źródło: Twitter

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.