Demo Wo Long: Fallen Dynasty już dostępne do pobrania na PS5 i Xbox Series X|S! Lepiej się pospieszcie

Wo Long: Fallen Dynasty

Wo Long: Fallen Dynasty to jedna z najlepiej zapowiadających się gier 2023 roku. Jeszcze pod koniec lipca twórcy ogłosili, że produkcja dostanie bezpłatną wersję demonstracyjną, którą będzie można sprawdzić przed premierą. Tak się składa, że demo zostało udostępnione już dzisiaj, a wszyscy chętni posiadacze PS5 i Xboxów Series X|S mogą zacząć je ogrywać.

REKLAMA

Demo Wo Long: Fallen Dynasty już dostępne do pobrania

Gameplay z demo Wo Long: Fallen Dynasty

Wo Long: Fallen Dynasty to świetnie zapowiadająca się gra soulslike, która garściami czerpie z takich produkcji jak NiOh czy Sekiro. Team Ninja najwyraźniej jest pewne swojej produkcji, ponieważ wersja demonstracyjna została udostępniona graczom już dzisiaj. Należy jednak zaznaczyć, że jest to czasowe demo, w które można grać od dzisiaj od 13:00 do poniedziałku (19.09, 8:59). Po tym czasie nie będzie już można pobrać plików ani uruchomić gry, nawet jeżeli ściągnęliśmy ją wcześniej.

Przeczytaj też: Najlepsze gry na telefon

Demo jak na razie jest dostępne tylko na PS5 i Xbox Series X|S. Można je pobrać kolejno z PlayStation Store i Xbox Store. Za ukończenie wersji demonstracyjnej twórcy przewidzieli nagrodę w postaci unikatowego przedmiotu do pełnej wersji gry. Będzie grane? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!