Destiny 2 trafiło do Epic Games Store. Gracze mogą przetestować wszystkie dodatki za darmo!

Destiny 2

Niedawno do sieci trafił trailer nadchodzącego rozszerzenia do Destiny 2, a to jeszcze nie koniec nowości w świecie gry. Tytuł trafił właśnie do Epic Games Store, gdzie na graczy czeka cała masa atrakcji. Jedną z nich jest możliwość przetestowania wszystkich dodatków.

REKLAMA

Destiny 2 w Epic Games Store

Destiny 2 Królowa Wiedźma
Destiny 2: Królowa-wiedźma

Z okazji pojawienia się Destiny 2 w Epic Games Store, twórcy przygotowali kilka ciekawych rzeczy dla społeczności fanów. Gwoździem programu jest udostępnienie wszystkich wydanych do tej pory dodatków za darmo. Fani mogą je testować do 30 sierpnia 2022 roku. Darmowa rozgrywka w ramach rozszerzeń Twierdza Cieni, Poza Światłem oraz Królowa-wiedźma jest dostępna również na innych platformach.

W całą akcję wplątany został też oczywiście Fortnite, gdzie pojawiły się postaci znane z Destiny 2 – Zavalla, Ikora i Cayde-6. W grze od Bungie natomiast znalazło się miejsce dla specjalnych zestawów inspirowanych Fortnite dla każdej z klas postaci.

Zobacz też: Czy gry z PS4 działają na PS5

Gracze Destiny 2 mają również szansę na zdobycie specjalnego zestawu z przedmiotami wzorowanymi na innych grach Bungie – wszystko to z okazji 30-lecia studia. To jednak nie koniec świętowania, ponieważ już 17 września 2022 roku kilka klas znanych z Destiny 2 trafi do Fall Guys. Konkretniej, chodzi o stroje wzorowane na postaciach Tytana, Łowcy i Czarownika.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Mega okazja! Nic, tylko brać