Destiny 2 z darmowymi dodatkami na PlayStation i PC! Bungie szykuje się na premierę The Final Shape

Destiny 2 dodatki

Już niebawem odbędzie się premiera ostatniego dodatku do Destiny 2, zatytułowanego The Final Shape. Z tej okazji Sony oraz Bungie oferują graczom dostęp do dotychczasowych DLC do gry za darmo. Jest jednak pewien haczyk, mianowicie oferta została ograniczona czasowo.

Trzy dodatki do Destiny 2 dostępne za darmo dla graczy PlayStation i PC

Zwiastun darmowych dodatków do Destiny 2

Twierdza Cieni, Poza Światłem oraz Królowa Wiedźma to dodatki, które w dniach od 07.05.2024 do 03.06.2024 można sprawdzić bez dodatkowych opłat. Oferta skierowana jest do graczy, którzy bawią się w Destiny 2 na konsolach PlayStation oraz komputerach PC.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Powyższa promocja związana jest z premierą najnowszego i zarazem ostatniego DLC do drugiej części Destiny, w Polsce zatytułowanego Ostateczny Kształt. Dodatek ma zadebiutować 4 czerwca 2024 roku i tym sposobem Bungie ma zakończyć wydawanie kolejnych rozszerzeń do swojego dzieła.

Na koniec warto wspomnieć, że premiera Destiny 2: The Final Shape paradoksalnie może mieć wpływ na ostateczny kształt tego jak będzie wyglądać przyszłość samego Bungie. Mówi się bowiem o tym, że Sony jest niezadowolone z wyników finansowych studia i szykuje się do przejęcia nad nim całkowitej kontroli, gdyby nadchodzące DLC do Destiny 2 nie osiągnęło zadowalających rezultatów.

Źródło: X (Twitter)

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.