Destiny 2: The Final Shape opóźnione! Twórcy zamierzają wynagrodzić dłuższy czas oczekiwania

Destiny 2

Na początku listopada informowaliśmy o trudnościach studia Bungie. Wówczas z pracą pożegnało się około stu osób, a deweloperzy zobowiązali się do uwzględniania w większym stopniu próśb i sugestii fanów. Niestety, to nie koniec złych informacji dla graczy, ponieważ premiera dodatku The Final Shape została opóźniona.

Gracze Destiny 2 muszą uzbroić się w cierpliwość. Premiera The Final Shape została opóźniona

The Final Shape to dodatek wyczekiwany przez wielu fanów Destiny 2. Według zapowiedzi miał zakończyć główną fabułę gry, pozwalając na wprowadzenie w przyszłości całkowicie nowych wątków. Dotychczasowa data premiery – 27 lutego 2024 roku – jest już nieaktualna. Studio Bungie potrzebuje więcej czasu na dopracowanie rozszerzenia.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

The Final Shape to zwieńczenie dziesięciu lat historii Destiny oraz niezliczonych godzin spędzonych razem. Chcemy uhonorować tę przygodę, dlatego potrzebujemy więcej czasu, aby zrealizować jeszcze większą i odważniejszą wizę, która zostanie zapamiętana i ceniona przez wiele lat.

Bungie

Fani Destiny 2 będą musieli uzbroić się w cierpliwość, ponieważ The Final Shape zadebiutuje dopiero 4 czerwca 2024 r. Deweloperzy zamierzają umilić czas oczekiwania poprzez udostępnienie nowych zadań i pakietu map.

Przeczytaj także: Najlepsze gry multiplayer na telefon

Rozpoczynający się jutro, 28 listopada, Sezon Życzeń został wydłużony. Od lutego 2024 r. gracze będą mogli wypełniać cotygodniowe zadania, za które otrzymają nagrody zwane Życzeniami, a w marcu powrócą Zawody Strażników. Kwiecień i maj to okres przygotowań do premiery The Final Shape – wówczas udostępniona zostanie duża aktualizacja Destiny 2: Into the Light.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.