Twórcy Destiny 2 ostrzegają — odgłos tego bossa może nieźle wystraszyć!

Destiny 2: Poza Światłem

Jeden z bossów w grze Destiny 2 wydaje po śmierci przeraźliwy hałas. Jak się okazuje, jest to efektem błędu, a nie zamierzonego działania twórców. Tak czy inaczej, lepiej ściszyć — uszy będą bardzo wdzięczne.

Boss w Destiny 2 straszy hałasem

Destiny 2 to FPS, który ma niewiele wspólnego z konwencją horroru czy thrillera. Mimo to gra potrafi nieźle wystraszyć. Jak się okazuje, boss o nazwie Golgoroth wydaje po ubiciu przeraźliwie głośny… hałas. Pasmo dźwięku jest mocno przesterowane, dlatego niczego niespodziewający się gracze są zwyczajnie przerażeni taką niemiłą niespodzianką. Co interesujące, problem dotyka tylko niektórych graczy. Powoduje to sytuacje, w których np. tylko połowa z grającej ekipy doświadcza tego, co by nie było, niemiłego zjawiska.

Zobacz też: Jaki dysk SSD do laptopa kupić

Twitter pełen jest nagrań z rozgrywki, kiedy to uczestnicy walk w Destiny 2 zostali bezpardonowo potraktowani dawką potężnego hałasu. Tymczasowe remedium od twórców z Bungie jest proste — należy ściszyć dźwięk w swoim urządzeniu. Pozostaje również czekać na poprawę błędu, a w międzyczasie cieszyć się rozgrywką z nadzieją, że mimo wszystko nie spotka nas niemiła niespodzianka na końcu walki.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Dawid Szafraniak
Autor

Z grami związany przez większość swojego życia, początkowo jedynie na konsoli, później bez platformowego podziału. Nieironicznie każdego roku oczekuje premiery nowej odsłony Call of Duty, jak i gier wyścigowych możliwie najmniej związanych z F1. W wolnych chwilach zamienia pada na aparat fotograficzny, którym uwiecznia sport, ludzi i nie tylko.

Liczba wpisów: 265 (w redakcji od 02.08.2022)

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.