Destiny 2 Lightfall z premierowym zwiastunem na State of Play. Twórcy przypominają o debiucie dodatku

Destiny 2 Lightfall

Podczas długo wyczekiwanego wydarzenia State of Play otrzymaliśmy kolejny materiał zapowiadający Destiny 2 Lightfall. Oczekiwany przez wielu kolejny dodatek do tej niezwykle popularnej produkcji zadebiutuje już niebawem, a twórcy, chcąc podtrzymać zainteresowanie, uraczyli graczy premierowym zwiastunem. Zapowiada się naprawdę epicko.

REKLAMA

Premierowy zwiastun Destiny 2 Lightfall zapowiada epicką przygodę na Neptunie

Destiny 2 Lightfall – trailer

Przepełniony akcją zwiastun nie zaprezentował żadnych konkretów dotyczących rozgrywki, przedstawił jedynie szereg ujęć które uznać można za przerywniki filmowe. Przygoda w Destiny 2 Lightfall zabierze graczy do cyberpunkowego miasta położonego na Neptunie, co dla tej serii jest zupełną nowością.

Premiera najnowszego dodatku do Destiny 2 przyniesie ze sobą także pojawienie się nowej grywalnej postaci — Stranda — którego moce opierać się będą na siłach Mroku. W grze nie zabraknie wielu innowacyjnych mechanik służących zarówno do eksploracji, jak i walki.

Przeczytaj też: Gry VR

Na koniec przypominamy, że Destiny 2 Lightfall zadebiutuje już 28 lutego 2023 roku na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X|S. Zamierzacie dać szansę nowemu dodatkowi do niezwykle popularnej strzelanki od Bungie? Dajcie znać w komentarzach!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!