Devolver Digital potwierdza pokaz swoich nowych gier. Wydawca Return to Monkey Island może ponownie zaskoczyć

Devolver Digital

Devolver Digital to wydawca, który wśród graczy niemal stale cieszy się naprawdę bardzo dużym zainteresowaniem. W ubiegłym roku przedsiębiorstwo wydało na rynek niepozorną, ale niezwykle udane Cult of the Lamb, które zapowiedziane zostało pierwotnie podczas wydarzenia Devolver Direct 2022. Dziś zaś firma potwierdziła, że w tym roku również przygotuje swoje własne wydarzenie z ogłoszeniami.

Devolver Digital potwierdza, że przygotuje swój własny pokaz

Yes we’re doing a Devolver Direct in June.

More information soon.

— Devolver Digital (@devolverdigital) May 10, 2023

Yes we’re doing a Devolver Direct in June.

More information soon.

— Devolver Digital (@devolverdigital) May 10, 2023

Zgodnie z wiadomością przekazaną przez oficjalny profil wydawcy Devolver Digital potwierdził, że w tym roku również przygotowuje swoje autorskie wydarzenie nazwane Devolver Direct. Na ten moment dokładne informacje na temat dokładnej daty nie są znane, lecz można zakładać, że odbędzie się ono w podobnym okresie co Summer Game Fest, a więc około 8 czerwca 2023 roku.

Sure.

— Devolver Digital (@devolverdigital) May 10, 2023

Sure.

— Devolver Digital (@devolverdigital) May 10, 2023

Przedsiębiorstwo przy okazji tego ogłoszenia zdradziło, że więcej szczegółów organizacyjnych powinno zostać ujawnionych już w niedalekiej przyszłości. Jedyną w miarę konkretną poszlaką zdaje się potwierdzenie, że podczas wydarzenia możemy spodziewać się nowych wieści na temat Hollow Knight Silksong.

Przeczytaj też: Gry platformowe

Zeszłoroczny event Developer Direct przyniosło nam kilka konkretnych zapowiedzi jak m.in. wspomniane Cult of the Lamb czy Anger Foor. Pozostaje mieć nadzieję, że w tym roku wydawca nie zawiedzie i ujawni kilka premier, na które zdecydowanie warto będzie czekać.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.