Diablo 3: Eternal Collection i 2 inne gry za darmo przez weekend w ramach Xbox Free Play Days

Diablo 3: Eternal Collection

Dziś czwartek, a jak czwartek to kolejne darmowe gry na weekend w ramach oferty Xbox Free Play Days. Tym razem Microsoft zdecydował się zaoferować subskrybentom Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate trzy bezpłatne tytuły w postaci Diablo 3: Eternal Collection, Dead by Daylight oraz Unturned. Być może ktoś się zainteresuje, choć w przypadku Dead by Daylight raczej tylko posiadacze Golda, bo gra w pełnej wersji jest dostępna w bibliotece Xbox Game Pass.

Diablo 3: Eternal Collection, Dead by Daylight i Unturned za darmo w ramach Xbox Free Play Days (9 – 12 czerwca)

Zwiastun Dead by Daylight

Po krótkiej przerwie Microsoft postanowił powrócić do programu Xbox Free Play Days. Jak już ustaliliśmy, tym firma zaoferowała darmowe Diablo 3: Eternal Collection, Dead by Daylight oraz Unturned. Abonenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate mogą ogrywać wymienione produkcje bezpłatnie do najbliższej niedzieli, czyli 12 czerwca.

Przeczytaj też: Wysoka cena Call of Duty Modern Warfare 2 niemiłym zaskoczeniem

Zamierzacie dać szansę którejś z powyższych gier, czy tym razem nic nie wpadło Wam w oko? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.