Cena Call of Duty Modern Warfare 2 na PC zaskoczyła wielu graczy. Konsolowcy też się mocno zdziwili

Call of Duty: Modern Warfare 2 (2022)

Wczoraj dostaliśmy pierwszy zwiastun Call of Duty Modern Warfare 2 i garść informacji o grze. Trailer zaprezentował co nieco z kampanii fabularnej, pobudzając nadzieje graczy na naprawdę dobrą historię. Wczoraj ruszyła też możliwość składania zamówień przedpremierowych, ale tutaj gracze mocno się zaskoczyli i raczej nie pozytywnie. Mowa o osobach grających na pecetach, jak i konsolach poprzedniej generacji.

Cena Call of Duty Modern Warfare 2 w preorderze jest… wysoka

Call of Duty Modern Warfare 2 ceny na Steam
Ceny Call of Duty Modern Warfare 2 (2022) na Steam

Można już składać zamówienia przedpremierowe na Call of Duty Modern Warfare 2, ale tanio nie jest. Wersja na PC została wyceniona tak samo, jak na konsolach, co mocno zdziwiło wielu pecetowców, bo raczej nie zdążyli oni przywyknąć do płacenia po 349 zł za standardową edycję gry. Co prawda nieco taniej jest na Battle.net, bo grę można kupić za niepełne €70, co w przeliczeniu daje nieco ponad 320 zł. Niemniej jednak wciąż jest drogo.

Jeszcze ciekawsze zaskoczenie Activison przygotowało dla konsolowców, którzy grają na PS4 lub Xbox One. W przypadku Call of Duty Black Ops Cold War i Call of Duty Vanguard osoby bawiące się na poprzedniej generacji konsol mogły kupić tańszą edycję, dostosowaną jedynie do PS4 czy Xbox One. Tym razem wydawca nie zdecydował się zaoferować takiej opcji — wszyscy użytkownicy starszych konsol, którzy chcą ograć Call of Duty Modern Warfare 2 w wersji cyfrowej, siłą rzeczy muszą sięgnąć po edycję międzygeneracyjną wycenioną na 349 zł.

Przeczytaj też: Najlepsze gry przygodowe na PS5 i PS4

Trzeba przyznać, że Activision sprytnie to rozwiązało, choć graczom raczej nie jest do śmiechu. Call of Duty Modern Warfare 2 zadebiutuje 28 października 2022 roku. Gra będzie dostępna na PC (Steam, Battle.net) oraz konsolach PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X|S.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z