Ile czasu potrzeba do wbicia 100 poziomu w Diablo 4? Producent gry mówi o ogromnej liczbie godzin

Diablo 4

Seria Diablo powróci wraz z czwartą odsłoną już wkrótce. Coraz bliższa premiera gry to doskonała okazja, aby poznać więcej szczegółów na jej temat. I tak wcześniej dziś mogliśmy zaznajomić się już z wymaganiami tytułu na PC, a teraz dowiedzieliśmy się ile czasu zajmie nam dojście w nim do 100 poziomu postaci.

Do osiągnięcia 100 poziomu w Diablo 4 potrzeba więcej niż 150 godzin

Reaching level 100 will take 150+ hours for the average player experience.

— Joseph Piepiora (@JPiepiora) April 23, 2023

Reaching level 100 will take 150+ hours for the average player experience.

— Joseph Piepiora (@JPiepiora) April 23, 2023

Dyrektor Diablo 4 Joseph Piepiora w jednym z ostatnich wywiadów zdradził nam, że osiągnięcie 100 poziomu zajmie w grze niewiele ponad 80 godzin. Jego wcześniejsze obietnice mówiły jednak o 150 godzinach, więc deweloper skorygował teraz swoje ostatnie słowa za pośrednictwem Twittera.

Finalnie wyszło więc w sumie na to, że na wbicie 100 poziomu w Diablo 4 będziemy potrzebować więcej niż 150 godzin. Piepiora odniósł się tutaj do doświadczeń dla przeciętnego gracza, więc prawdopodobnie bardziej wprawionym w hack’n’slashe zajmie to jednak mniej czasu.

Zobacz też: Najlepsze laptopy do 6000 zł

Zapowiedź twórcy z całą pewnością zwiastuje ogromne dozy rozrywki, które ma zapewnić Diablo 4. Produkcja pojawi się na rynku już 4 czerwca oraz będzie dostępna na PC, PS4, Xboxa One, PS5 i Xboxy Series X|S. Warto również wspomnieć, że gra niestety ominie Game Passa przynajmniej w momencie jej wydania.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.