Diablo 4 nie trafi do Game Passa w dniu premiery. Blizzard oficjalnie potwierdza

Diablo 4

Niedługo rusza pierwsza tura beta testów Diablo 4, dlatego gra w ostatnich dniach przyciąga spore zainteresowanie społeczności graczy. W międzyczasie okazało się natomiast, że produkcja nie trafi do biblioteki Xbox Game Pass w dniu premiery. Informację tę przekazał główny manager odpowiedzialny za serię Diablo w Blizzardzie.

Diablo 4 bez premiery w Xbox Game Pass

Gracze zastanawiali się, czy potencjalne przejęcie Activision Blizzard przez Microsoft sprawi, że Diablo 4 znajdzie się w bibliotece gier Xbox Game Pass już w momencie premiery. Ich wątpliwości rozwiał główny manager odpowiedzialny za tę legandarną serię gier w Blizzardzie.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jak bowiem przekazał nam Rod Fergusson, obecnie nie ma planów dodania Diablo 4 do Game Passa już w dniu premiery tytułu. Subskrybentom usługi Microsoftu pozostaje więc liczyć, że gra trafi do niej jakiś czas po ukazaniu się na półkach sklepowych.

Zobacz też: Najlepsze gry z otwartym światem

Diablo 4 zadebiutuje już 6 czerwca 2023 roku. Tytuł ten będzie dostępny na PC, PS4, PS5 i Xboxie One oraz Xboxach Series X|S.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.