Diablo 4 niebawem z nową zawartością! Poznaliśmy datę premiery 3. sezonu rozgrywek

Diablo 4

Jak ostatnio się dowiedzieliśmy, Diablo 4 doczeka się wsparcia dla Ray Tracingu. To nie są jednak wszystkie nowości, które w najbliższym czasie czekają produkcję. Okazuje się, że już niebawem ruszy 3. sezon rozgrywek.

3. sezon w Diablo 4 ruszy jeszcze w styczniu

Blizzard zaktualizował właśnie ekran logowania w Diablo 4, zmieniając baner powitalny. Zgodnie z nowym komunikatem 3. sezon rozgrywek ruszy 23 stycznia 2024 roku. To może oznaczać, że wkrótce zaprezentowane zostaną nowości, które pojawią się w grze.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

W tym tygodniu Adam Fletcher z Blizzarda ogłosił również na platformie X, że twórcy wkrótce podadzą szczegóły związane z 3. sezonem rozgrywek w Diablo 4 – deweloperzy planują kolejną transmisję na żywo. Z uwagi na datę rozpoczęcia nowego sezonu, można przypuszczać, że więcej informacji otrzymamy w nadchodzącym tygodniu.

Na zakończenie warto przypomnieć o ostatnich statystykach, jakimi podzielił się Blizzard. Studio podsumowało kilka dokonań graczy z 2023 roku, dzięki czemu dowiedzieliśmy się między innymi, do śmierci ilu śmiałków doprowadził słynny Rzeźnik.

Źródło: Wowhead

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.