Diablo 4 z mrocznymi statystykami! Blizzard zdradza ciekawe dane dotyczące dokonań graczy w 2023 roku

Diablo 4

Diablo 4 zadebiutowało na rynku 5 czerwca ubiegłego roku. Od momentu premiery gra zaliczała różne wzloty i upadki, jednak ostatecznie masa graczy spędzała czas przy produkcji. Ostatniego dnia 2023 roku Blizzard postanowił natomiast podsumować dokonania fanów Diablo 4 w formie grafiki.

Blizzard przedstawia ciekawe statystyki z Diablo 4 dotyczące 2023 roku

Pod koniec roku na platformie X pojawił się interesujący wpis od twórców Diablo 4. Blizzard postanowił bowiem podsumować kilka dokonań graczy z 2023 roku, które z pewnością są ciekawe, ale, trzeba przyznać – również nieco mroczne. Jak zatem prezentują się statystyki?

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Okazuje się, że liczba zabitych przez fanów gry potworów wynosi aż 1 trylion. Jeżeli chodzi o słynnego Rzeźnika, ten doprowadził do śmierci 37 milionów śmiałków. Ponadto w trybie Hardcore zostało zabitych 2,4 miliona graczy. Blizzard podaje także, że najczęściej wybieranymi przez miłośników Diablo 4 klasami postaci był Czarodziej oraz Nekromanta.

Zobacz też: Gry podobne do Cyberpunk 2077

Na koniec warto wspomnieć, że pod koniec 2024 roku pojawi się pierwszy dodatek do Diablo 4. DLC zatytułowane Vessel of Hatred rozgrywać się będzie w regionie Nahantu, a historia ma skupiać się wokół Mefista i jego planów wobec Sanktuarium.

Źródło: Twitter

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.