Nadchodzą duże zmiany w Diablo 4! Blizzard wprowadzi oczekiwane poprawki w aktualizacji

Diablo 4


Przed rozpoczęciem pierwszego sezonu Diablo 4 wydano aktualizację 1.1.0, która wprowadziła liczne zmiany w rozgrywce, jednak wiele z nich nie przypadło do gustu graczy. Po pewnym czasie Blizzard przyznał się do niepowodzenia i zapowiedział kolejną łatkę, która naprawi wcześniejsze błędy. Właśnie opublikowano pełną listę zmian, które pojawią się w Diablo 4 wraz z aktualizacją 1.1.1.

Aktualizacja 1.1.1 do Diablo 4 wprowadzi duże zmiany i naprawi poprzednie błędy Blizzarda

Deweloperzy obiecali, że już „nigdy nie wypuszczą takiego patcha” jak poprzedni i postanowili naprawić swoje błędy, ogłaszając pełną listę zmian, jakie nadejdą z kolejną łatką. Wśród zmian w patchu 1.1.1 do Diablo 4 możemy znaleźć przede wszystkim komunikat o aktualizacji balansu klas. Na samym szczycie listy pojawiła się informacja o wzmocnieniu Czarodziejek i Barbarzyńców, na co czekało wielu graczy, jednak inne klasy również doczekają się ulepszeń w statystykach.

Aktualizacja ma również zapewnić większą gęstość potworów w Koszmarnych Lochach i Piekielnych Przepływach. Dodatkowo pokonanie bossa powyżej 35. poziomu zagwarantuje przedmiot legendarny, a gobliny skarbnicy zapewnią taką nagrodę od poziomu 15. Gobliny mają także zwiększoną szansę na upuszczenie legendarnego przedmiotu w przedziale poziomów 6-14.

Warto również dodać, że bossowie powyżej 80. poziomu będą mieli o 50% więcej zdrowia, powyżej 100. poziomu o 100%, 120. poziomu o 120 % i 150. poziomu o 150%. Wysokopoziomowi przeciwnicy będą zatem znacznie wytrzymalsi. Oznacza to jednak również, że walki z nimi mogą trwać trochę dłużej.

Łatka wprowadzi również kilka innych usprawnień i poprawek. W grze będzie można za złoto zakupić dodatkową skrytkę, co pozwoli przechowywać więcej przedmiotów. Limit kumulacji eliksirów w jednym miejscu został zwiększony z 20 do 99, a czas, w którym można opuścić lochy za pomocą komendy, został przywrócony do 3 sekund. Dodatkowo niektóre afiksy w Podziemiach Koszmarów zostały usunięte z gry (spalanie zasobów, poplecznicy, wzmocnione elity).

Zobacz też: Najlepsze gry podobne do Until Dawn

Kup Diablo 4

Wygląda na to, że Blizzard wziął pod uwagę głosy graczy i chce zapewnić jak najlepsze doświadczenia z gry. Na koniec przypominamy, że planowane zmiany zostaną wprowadzone do Diablo 4 już 8 sierpnia 2023 roku. Pełna lista zmian jest natomiast dostępna na oficjalnej stronie Blizzarda.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.