Twórcy Diablo 4 przyznają się do fatalnej aktualizacji. „Nigdy więcej nie wprowadzimy takiego patcha”

Diablo 4

Przed rozpoczęciem pierwszego sezonu rozgrywek w Diablo 4, Blizzard wypuścił aktualizację, która nie została dobrze odebrana przez graczy. Gracze narzekali na wiele wprowadzonych zmian, a produkcja stała się ofiarą tzw. review bombingu na serwisie Metacritic. Twórcy, zgodnie z obietnicami, odnieśli się do docierających do nich głosów krytyki i opowiedzieli więcej o kolejnej aktualizacji o numerze 1.1.1.

Twórcy Diablo 4 zapowiedzieli aktualizację 1.1.1, która naprawi błędy poprzedniej łatki

Transmisja na żywo z twórcami Diablo 4 – Campfire Chat Season of the Malignant

W piątek odbyła się transmisja na żywo z twórcami Diablo 4, gdzie poruszony został temat nieudanej aktualizacji o numerze 1.1.0 oraz planów Blizzarda na naprawę tej sytuacji. Deweloperzy przyznali się do błędu i uznali, że nigdy więcej nie zamierzają wprowadzać takiego patcha. Zaznaczyli także, że głośno i wyraźnie słyszą opinie graczy oraz obiecali, że co najmniej tydzień przed wydaniem kolejnych łatek szczegółowe informacje na temat zmian pojawią się na blogu i w trakcie transmisji na żywo.

Twórcy zapowiedzieli także, jakich poprawek możemy spodziewać się w najbliższej aktualizacji 1.1.1. Naprawiony ma zostać między innymi balans Czarnoksiężnika oraz Barbarzyńcy, tempo przyrostu doświadczenia na poziomach 50-100 ma być bardziej przyjazne levelowaniu, a w ekwipunku ma pojawić się dodatkowe miejsce. Do gry trafił już także hotfix, który zapewnił większą liczbę przeciwników w Koszmarnych Podziemiach i Piekielnych Przypływach.

Zobacz też: Gry na PS5 dla dzieci

Kup Diablo 4

Dodatkowo dowiedzieliśmy się, że łatki mają być wypuszczane regularnie w takich momentach jak początek sezonu, a Blizzard w razie problemów będzie szybko reagować. Kolejna aktualizacja o numerze 1.1.1, która ma naprawić błędy poprzedniej łatki, pojawi się w sierpniu. Przed jej wydaniem także odbędzie się transmisja na żywo.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.