Diablo 4 znów podąża w dobrym kierunku. Blizzard odzyskuje zaufanie graczy po nieudanej aktualizacji

Diablo 4

Twórcy Diablo 4 w ostatnim czasie mierzyli się z ogromną krytyką związaną z przedsezonowym patchem do Diablo 4 i przyznali, że już „nigdy więcej nie wprowadzą takiego patcha”. Następnie Blizzard zapowiedział, że ma zamiar naprawić to, co zepsuł, w kolejnej łatce. Jak się okazuje, deweloper znów zyskuje w oczach graczy po wprowadzeniu zmian w aktulizacji 1.1.1.

Aktualizacja 1.1.1 wprowadziła dobre zmiany do Diablo 4

Diablo 4 zwiastun Season of the Malignant

W wątku utworzonym na portalu Reddit jeden z użytkowników postanowił odnieść się do tematu aktualizacji 1.1.1 wydanej niedawno do Diablo 4. Jak mówi gracz, spodobała mu się łatka oraz zmiany, które zostały wprowadzone – więcej punktów doświadczenia, łupów i potworów. Okazuje się, że internauta nie jest w swoim przekonaniu odosobniony, bowiem kolejni użytkownicy podzielali pozytywne zdanie na temat aktualnego stanu Diablo 4.

Gracze udzielający się w wątku zwracają przede wszystkim uwagę na większe zagęszczenie potworów w Podziemiach Koszmarów oraz Piekielnych Przepływach. Według nich, w porównaniu z poprzednią wersją tytułu, rozgrywka jest dzięki temu znacznie przyjemniejsza i bardziej angażująca. Użytkownicy chwalą także możliwość zdobywania większej liczby punktów doświadczenia oraz przedmiotów.

Internauci wskazują również na nowe możliwości rozwoju postaci. Wzmocnienia klas (szczególnie czarodziejki) znacząco wpłynęły na rozgrywkę w Diablo 4 i spowodowały, że produkcja stała się według graczy bardziej interesująca. Co ciekawe, niektórzy użytkownicy zwrócili też uwagę na szybsze i pozbawione bugów ruchy konia, co sprawiło, że podróże tym środkiem transportu są mniej uciążliwe.

Zobacz też: Gry na PS5 dla dwojga

Kup Diablo 4

Jak widać, Blizzard odzyskuje zaufanie graczy, którzy doceniają wprowadzone zmiany i znów zaczynają czerpać z rozgrywki w Diablo 4 przyjemność. Choć poprzednia łatka nie była udana, aktualizacja 1.1.1 sprawiła, że wiele osób zmienia zdanie na temat gry. Przypominamy także, że pierwszy sezon rozgrywek w Diablo 4 wystartował 20 lipca 2023 roku.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.