Nowa aktualizacja Diablo 4 naprawia ważny błąd. Blokowanie postępów nie będzie już zmorą graczy

Diablo 4

Jak wiemy, Blizzard mierzył z ogromną krytyką dotyczącą przedsezonowej łatki do Diablo 4. Po wprowadzeniu zmian w patchu 1.1.1 sytuacja jednak nieco się zmieniła, a gracze zaczęli bardziej przychylnie patrzeć na decyzje, jakie podejmują twórcy. Deweloperzy nadal pracują nad udoskonaleniem Diablo 4 i dziś udostępnili aktualizację 1.1.2, która ma naprawić między innymi ważny błąd związany z blokadą postępów.

Aktualizacja 1.1.2 do Diablo 4 naprawia błąd związany z zadaniem „Gdy Światłość się Mroczy” oraz ulepsza Druida

Zwiastun Diablo 4

W zeszłym tygodniu Blizzard wydał długo wyczekiwany patch 1.1.1 do Diablo 4, który skupił się na naprawieniu problemów związanych z klasami Czarodziejki i Barbarzyńcy. Gracze docenili zmiany, które wpłynęły nie tylko na ich postacie, ale także na większe zagęszczenie łupów czy potworów. Niestety wciąż pojawiają się pewne błędy, które niejednokrotnie utrudniają rozgrywkę fanom Diablo 4.

Jak się okazuje, w przypadku zadania „Gdy Światłość się Mroczy” pojawiał się błąd, przez który nie można było ukończyć questa i następowała blokada postępów. Po aktualizacji 1.1.2 w Diablo 4 nie spotkamy już takiego problemu.

Usunięto także buga, który umożliwiał ponowne przechodzenie przez te same Podziemia Koszmarów, po tym jak inny członek drużyny awansowano na lidera. Rozwiązano również problem powodujący zablokowanie postępu w wydarzeniu „Nadciągające Legiony”, po pokonaniu wszystkich wrogów znajdujących się w pobliżu.

W patchu uwagę skupiono także na klasie Druida. Naprawiono między innymi błąd, który powodował, że gdy Druid korzystał z Aspektu Skały Metamorficznej, rzucenie Głazu nie zadawało więcej niż 100% obrażeń. Ponadto deweloperzy naprawili wiele błędów pojawiających się w zakresie zadań i interfejsu użytkownika. Pełna lista poprawek w aktualizacji 1.1.2 do Diablo 4 jest dostępna na oficjalnej stronie Blizzarda.

Zobacz też: Gry na PS5 dla dwojga

Kup Diablo 4

Na koniec przypominamy, że pierwszy sezon rozgrywek w Diablo 4 wystartował 20 lipca 2023 roku. Oznacza to, że w grze po kampanii można udać się do Sfery Sezonowej, gdzie na graczy czeka nowa linia fabularna, a także nowe mechaniki rozgrywki.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.