Diablo 4 – dramatyczny finał poszukiwań krowiego poziomu. Blizzard zrujnował nadzieje graczy

Diablo 4 krowi król czarno-białe

Przy okazji premiery Diablo 4 pewna część społeczności skupionej wokół produkcji Blizzarda zawzięcie szukała jakichkolwiek poszlak wskazujących na obecność w niej krowiego poziomu. Jakiś czas temu informowaliśmy, że grupa poszukiwaczy tego ester egga natrafiła na szereg wskazówek, które jawnie nawiązywały do tej lokacji, co tym bardziej rozbudziło nadzieje wielu graczy. Najnowsza aktualizacja popsuła jednak zabawę wielu (choć widocznie nie wszystkim) detektywom…

Najnowsza aktualizacja do Diablo 4 usuwa ważną poszlakę wskazującą na obecność krowiego poziomu

Diablo 4
Diablo 4

Do tej pory najważniejszym punktem zaczepienia dla poszukiwaczy krowiego poziomu w Diablo 4 były wzmianki o zadaniu polegającym na oczyszczeniu posągów „Byczych Bóstw” w rejonie Ked Bardu. Do momentu ostatniej aktualizacji śledztwo skupiało się w głównej mierze na znalezieniu warunku, który w ogóle pozwalałby na uruchomienie tegoż questa.

Jak donosi portal PC Gamer, wraz z patchem 1.0.3 z kodu Diablo 4 zostały usunięte niemal wszystkie wzmianki o tym zadaniu. Wygląda więc na to, że Blizzard planował wprowadzić taką misję do gry, jednak ostatecznie się to nie udało i twórcy postanowili spisać je całkowicie na straty.

Diablo 4
Diablo 4

Internauta kryjący się pod pseudonimem Chef, który w pewnym stopniu zarządzał jedną z akcji poszukiwanych krowiego poziomu, odniósł się do całej sprawy w następujących słowach:

Jest całkiem możliwe, że przez ostatni miesiąc brnęliśmy donikąd, biorąc pod uwagę, że w zasadzie od nowa rozpoczynamy poszukiwania. Przyjmujemy to do wiadomości, ale pamiętajmy, że teraz wiemy o wiele więcej na temat działania gry oraz jej fabuły.

Chef

W dalszej części swojego wpisu internauta podkreśla, że od teraz celem grupy poszukiwawczej jest ponowna analiza dotychczasowych poszlak i wykorzystanie całej wiedzy o Diablo 4 jaką zebrano do tej pory. Wszystko to ma pomóc jeszcze bardziej zagłębić się w najdrobniejsze szczegóły historii i świata przedstawionego w najnowszym dziele Blizzarda.

Przeczytaj też: Kody do Wiedźmin 3

Kup Diablo 4

Jak więc widać poszukiwacze sekretów nie zamierzają składać broni i nadal chcą kontynuować poszukiwania, lecz najwidoczniej zamierzają położyć nacisk na nieco inne aspekty. Na koniec warto przypomnieć, że jeszcze przed premierą Diablo 4 Rod Fergusson zarzekał się, że w tytule nie uświadczymy krowiego poziomu. Nie brak głosów, że prędzej czy później takowy się pojawi w formie niespodzianki przygotowanej przez deweloperów.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.