Diablo 4 doczeka się „mięsistych” aktualizacji po premierze. Twórcy mówią o nowej fabularnej zawartości

Diablo 4

Do premiery Diablo 4 pozostaje coraz mniej czasu, a ostatnie otwarte beta-testy rozgrzały oczekiwania wielu graczy, którzy wiążą z tym tytułem spore nadzieje. Z podobnego założenia zdaje się wychodzić sam Blizzard, który regularnie ujawnia nowe informacje na temat swojej produkcji. Podczas jednego z ostatnich wywiadów współpracownik reżysera — Joe Piepiora — zdradził, że studio ma wobec tej pozycji bardzo konkretne i dalekosiężne plany.

Jeden z deweloperów zapewnia, że Diablo 4 będzie regularnie rozwijane w kwestii fabuły, mechanik oraz nowych funkcji

Diablo 4
Diablo 4

W trakcie rozmowy z redakcją Game Informer Piepiora zdradził, że Blizzard przy okazji każdej dużej kwartalnej aktualizacji do Diablo 4 zamierza wprowadzać szereg nowości w dziedzinach fabuły, mechanik oraz funkcji.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Mimo takich zapewnień deweloper nie chciał jednoznacznie określać tych patchy jako „ekspansje”, a zamiast tego po prostu stwierdził, że będziemy mieli do czynienia z „mięsistymi aktualizacjami”.

Osoby obeznane z innymi grami Blizzarda mogą skojarzyć te zapewnienia z dużymi aktualizacjami wydawanymi do World of Warcraft. W ramach tychże twórcy regularnie dodają do gry rozwinięcia fabuły opowiadanej przez aktualny dodatek, a także oferują kilka nowości w postaci mechaniki oraz kolejnych systemów.

Przeczytaj też: Lekki laptop — najlepsze modele

Takie zapewnienia zapewne ucieszą sporą liczbę graczy, którzy liczą, że czwarta odsłona przygód w świecie Sanktuarium dostarczy im zabawy na długie godziny, nawet na długo po premierze.

Na koniec przypominamy, że Diablo 4 zadebiutuje już 6 czerwca 2023 roku na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X|S. Wartym uwagi jest także fakt, iż tego samego dnia do sprzedaży trafi specjalny zestaw konsoli Xbox Series zawierający dodatkowy najnowszą odsłonę serii Diablo.

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.