Zestaw Xbox Series X z Diablo 4 zapowiedziany! Zamówienia przedpremierowe są dostępne również w Polsce

Xbox Series X - zestaw z Diablo 4

Kilka dni temu informowaliśmy o plotce, która sugerowała rychłą zapowiedź tematycznej edycji specjalnej Xboxa Series X na motywie Diablo 4. Jak się jednak okazuje, nie chodziło o limitowane wydanie konsoli a o zestaw z grą, który ponadto zaoferuje graczom dodatkową zawartość. Jednocześnie Microsoft rozpoczął już zbieranie zamówień przedpremierowych, które zaczną być realizowane 6 czerwca.

Xbox Series X w zestawie z Diablo 4 i dodatkową zawartością zapowiedziany

Zwiastun Diablo 4

Współpraca Microsoftu z Activision Blizzard trwa nawet pomimo trudności w sformalizowaniu transakcji przejęcia drugiej firmy przez pierwszą. Jednym z jej owoców jest zapowiedź zestawu złożonego z Xboxa Series X wraz z Diablo 4. Jego pełna zawartość prezentuje się następująco:

  • Konsola Xbox Series X;
  • Kontroler bezprzewodowy Xbox w kolorze węglowej czerni;
  • Kabel HDMI High Speed;
  • Diablo 4;
  • Wierzchowiec Light-Bearer z pancerzem Caparison of Faith;
  • Przedmioty wirtualne do Diablo III, World of Warcraft i Diablo Immortal.

Zobacz też: Gry podobne do GTA

Microsoft rozpoczął też już zbieranie zamówień przedpremierowych, które można złożyć poprzez Xbox Store lub wybrane sklepy partnerów. Zestaw złożony z konsoli Xbox Series X i Diablo 4 został wyceniony na 2719 zł lub 165 zł miesięcznie w modelu Xbox All Access. Jego premiera jest zaplanowana na 6 czerwca 2023 roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2247 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.