Diablo 4 – Battle Pass zagwarantuje zabawę na „około 80 godzin”. Zdobycie 100. poziomu zajmie jeszcze więcej czasu

Diablo 4 Lilith i Eliasz

Im bliżej do premiery Diablo 4, tym Blizzard stara się jeszcze intensywniej promować swoje nadchodzące dzieło kolejnymi informacjami na temat tego, co zaoferuje ta produkcja. Wczoraj informowaliśmy, że według jednego z deweloperów gracze mogą liczyć na „mięsiste aktualizacje” rozwijające fabułę czy dodające nowe mechaniki i funkcje. Jednocześnie okazuje się, że nawet bez owych uaktualnień gracze nie będą raczej narzekać na nudę, a wszystko to za sprawą przepustki bojowej.

Deweloper Diablo 4 zapewnia, że nie tylko Battle Pass dostarczy graczom powodów do gry

Diablo 4
Diablo 4

Jak wiadomo już od pewnego czasu, Blizzard w Diablo 4 zaoferuje graczom dwa warianty przepustki sezonowej: darmową, gdzie nagrodami będą przede wszystkim bonusy do zbieranego doświadczenia oraz płatną, gdzie do zebrania będą przedmioty kosmetyczne.

Według Joe Piepiory zdobycie wszystkich profitów zawartych w Battle Passie powinno zająć około 80 godzin i to niezależnie od tego, czy gracze zdecydują się na płatny lub darmowy wariant.

Odbiegając od przepustki bojowej, deweloper stwierdził, iż osiągnięcie 100. poziomu postaci, a co za tym idzie doświadczenie pełni możliwości systemu Paragon, zajmie graczom jeszcze więcej czasu. Bazując na tych zapewnieniach, można więc zakładać, iż nawet na długo po premierze Diablo 4 gracze nadal będą mieli wiele rzeczy do roboty i raczej nie powinni narzekać na brak zawartości.

Przeczytaj też: Laptop do 6000 zł — najlepsze modele

Trzeba jednocześnie pamiętać, że ilość oferowanego contentu to jedno, a jego jakość to drugie. Pozostaje więc mieć nadzieję, że oferowana przez Diablo 4 zawartość faktycznie będzie stała na wysokim poziomie, zapewniając graczom jak najwięcej zabawy. Na ostateczne efekty można będzie jednak oceniać po premierze gry, a ta nastąpi już 6 czerwca 2023 roku na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X|S.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.