Beta Diablo 4 wystartuje niedługo, a niektórzy już otrzymali zaproszenia

Diablo 4

Blizzard rozesłał pierwszą falę zaproszeń do zabawy w becie Diablo 4. Już niedługo wybrana grupa szczęśliwców będzie mogła sprawdzić kilka elementów gry. Warto sprawdzić swoje skrzynki mailowe — może ktoś z nas również znalazł się w tym gronie!

REKLAMA

Beta Diablo 4 przetestuje end-game

Diablo 4 Lilith
Diablo 4

Testy wersji beta, do których właśnie wysyłane są zaproszenia, będą skupione wokół końcowej zawartości gry. Mowa tutaj o całym zestawie aktywności, który dostępny będzie po ukończeniu głównego wątku. Na graczy czekać będą zatem m.in. Podziemia Koszmarów, Szepty Umarłych czy Piekielne Przepływy. Pierwsza grupa graczy otrzymała już stosowną informację o możliwości udziału w zamkniętych testach.

Zobacz też: Jaki laptop gamingowy do 4000 zł kupić?

Lista nie musi być jednak jeszcze zamknięta. Możliwe, że niedługo swoje zaproszenia otrzyma kolejna grupa graczy, z racji stopniowego zwiększania populacji na serwerach. Tak czy inaczej, w kolejnym roku ma być dostępna otwarta beta. A dla nienasyconych Diablo 4 pozostaje rzucenie okiem na wideo z rozgrywki!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!