Gameplay z Diablo IV — ponad 40 minut rozgrywki na nowym materiale!

Diablo 4

Nowe materiały z Diablo IV zostały zaprezentowane graczom. Oficjalnie miały one być dostępne jedynie dla wybranej i wąskiej grupki, w rzeczywistości jednak trafiły do bardzo szerokiego grona. Przypadek? Wyciek? Tak czy inaczej, oto kolejna porcja nowości na temat nadchodzącej gry Blizzarda w formie wideo.

REKLAMA

Nowy gameplay z Diablo IV trafił do sieci

Diablo 4 ekran wyboru postaci
Diablo IV

Twórcy gry uznali, że cały proces produkcyjny będzie w pewnym stopniu wspierany przez najzagorzalszych fanów. Oznacza to, że mają oni otrzymywać możliwość np. podejrzenia danego elementu czy okazjonalnego przetestowania rozgrywki. Tak miało być w tym wypadku, gdzie omawianej grupie udostępniono pokaźnych rozmiarów gameplay z Diablo IV.

Całość została nagrana przez jedną z osób, po czym została umieszczona w sieci. Z wideo z Diablo IV można zapoznać się pod tym linkiem. Ponad 40 minut z rozgrywki pozwala rzucić okiem na m.in. design menu, eksplorację lochów, walkę, ulepszanie statystyk bohatera czy kilka mniejszych szczegółów. Uwadze internautów nie umknęła zakładka sklepu, w którym znajdą się dodatki kosmetyczne.

Zobacz też: Amazon Prime Gaming – czy warto?

Co ciekawe, wyciek ten nie odbył się wcale anonimowo, gdyż na materiale widać indywidualny numer gracza odpowiedzialnego za rejestrację materiału. Czyżby przeciek kontrolowany? Tak czy inaczej, nie jest to pierwsza sytuacja, gdy do sieci wyciekają rzeczy związane z Diablo IV. Wszak niedawno pisaliśmy o sesji motion capture.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!